Deze week gaan we genieten van de zon, zaaien in het voedselbos (en alle andere klusjes die nodig zijn) en genieten van alles wat onze zintuigen te bieden hebben. Naast het vrijwilligerswerk worden er activiteiten georganiseerd, die in het thema staan van verbinding en zintuigen. Al met al een bewust weekje weg in de natuur.
We gaan deze week werken en verblijven op het terrein van Frijlân. Het vrijwilligerswerk dat we gaan doen zal in het voedselbos en de moestuin zijn.
Na het werk is er een programma waarbij we ons gaan focussen op bewustzijn en het beleven van zintuigen. Verder zal je genoeg tijd hebben om een boek te lezen of een spelletje te spelen. Zie voor meer informatie: Wat is WoesteLand
Elke dag is iemand uit de kampcommissie chef-kok. Hulp met het snijden van de groenten wordt natuurlijk ook altijd gewaardeerd.
Maak alvast kennis met het team dat deze week organiseert en in goede banen zal leiden