WoesteLand begeleiders


Het eerste trainingsweekend voor onze nieuwe begeleiders is net geweest. We waren te gast bij Simon en Fleur in Ruurlo (oud WvK’ers/WoesteLanders).

Dit weekend ging het vooral over hoe WoesteLand samenwerkt. Met IVN-natuureducatie, het bestuur en alle vrijwilligers die samen activiteiten bedenken en uitvoeren. Soms lijkt een woordenboek wel noodzakelijk! Wat is een PING, CONVO, KC’er en kookschrift eigenlijk?

Wij zijn heel blij om een enthousiaste groep vrijwilligers te mogen verwelkomen. Afgelopen oktober hebben we weer ervaren; iedereen brengt goede energie met nieuwe ideeën! Zonder vrijwilligers geen WoesteLand activiteiten, en word ‘het boompje’ voor natuurbeleving voor tieners/jongvolwassenen later of nooit geplant.

Eind mei volgend jaar is de tweede training hier leren de aspirant begeleiders alle praktische skills. Koken voor grote groepen, de (slaap)tent opzetten, werkinstructies geven en groepsspelletjes organiseren.

Wij kijken er naar uit!